Canlı Yayın

video

Sık Sorulan Sorular

Şifrenizi hatırlamıyorsanız canlı yayına katıl yazısına tıkladıktan sonra giriş yap yazısına tıklayın. Karşınıza çıkan sayfanın altında şifrenizi mi unuttunuz yazısını göreceksiniz. Şifrenizi mi unuttunuz yazısına tıkladıktan sonra kayıtlı olan e-posta adresinizi doldurarak doğrulama kodunuzu alabilirsiniz. Doğrulama kodu kayıtlı e-posta adresinize gelecek, eğer gelen maili bulamaz iseniz mutlaka spam/gereksiz kutularınıza bakmanızı öneririz. Gelen doğrulama kodunu sayfada girdikten sonra yeni şifrenizi belirleyip, hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Hatırlatma* Kullanıcı adı/ E-posta adresinizi hatırlamıyorsanız başka bir mail adresiyle yeni üyelik oluşturmalısınız.
Kullanıcı adınızı adınız ve soyadınız yapmanız size hatırlamanız açısından kolaylık sağlayacaktır.
Video ekranını ve canlı chat alanını görüyor ancak yayını görüntüleyemiyorsanız F5 tuşuna basarak ve sayfanızı yenileyerek sorunu çözebilirsiniz
Diğer canlı yayın eğitimlerimize buradan katılabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bu linkten form oluşturabilir bizleri 0212 212 73 73’ten arayabilirsiniz.
Canlı destek hattımıza 0530 868 79 20 ve 0 530 562 16 96 numaralı telefonlarımızdan veya info@sinanergin.com e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

    Katılımcı Yorumları

  1. Umit
    11 Nisan 2020

    Verdiğiniz katkılardan dolayı çok teşekkür ederim. Çok verimli bir eğitimdi ( kazanma sanatı)

    Cevapla

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + = 25