Ara Satın Al Bilgi Al

Bu Zamanda En İyi Yatırım Kendine Yatırım!
Koçluk Eğitimi ile Neler Kazanacaksınız?


 • Bugünden geleceğe en çok kazandıran 5 meslekten biri ‘koçluk’ ile kendinize yeni bir kariyer imkanı yaratabileceksiniz.
 • Zaman ve mekandan bağımsız olarak dünyanın her yerinde, her zaman kazanabileceğiniz bir mesleğe sahip olabileceksiniz.
 • Kurum ve kişilerin düşlerini gerçeğe döndürmek ile ilgili içinizde bir tutku hissediyorsanız bu program sayesinde bunu profesyonelce yapabileceksiniz.
 • Kendi potansiyelinizi keşfederek iş dünyasının rekabet ortamında avantaj sağlayabileceksiniz.
 • “Kendinize Koçluk” sayesinde hayatınız ile başarı arasına koyduğunuz görünmez engelleri kolayca aşabileceksiniz.
 • Mevcut işinizi ve ekibinizi yeni nesil koçluk yöntemiyle yöneterek liderliğinizle fark yaratabileceksiniz.

KENDİNE YATIRIM YAPARAK KAZANMAYA ŞİMDİ BAŞLA!

Türkiye’de binlerce KOÇ var!
ICF unvanlı profesyonel koç sayısı
SADECE 200 KİŞİ...
BU SAYILI KOÇLARIN ARASINA GİRMEK SİZE NE KAZANDIRACAK?


 • Seans bedeli olarak minimum 3-4 kat daha fazla kazanacaksınız.
 • Dışarıda bulunan binlerce koçtan farklı olarak dünya çapında kabul görmüş ICF Unvanlı Profesyonel Koçluk Programına başlayacaksınız.
 • Live C&A’de Sinan Ergin’in ekibine katılarak bu işi profesyonelce yapma imkanına sahip olacaksınız.
 • Bu program sayesinde herkesin kullandığı “yaşam koçu” kimliği değil Profesyonel Unvanlı Koçu kimliğini kullanabilecek ve “executive” seviyede koçluk yapabileceksiniz.
 • Koçluk programlarında ekol, yani programı kimden aldığınız mentorunuzun kim olduğu çok önemlidir. Dünyadaki bu alanda en önemli isimlerden biri olan Fatih Elibol’dan, Sinan Ergin katkılarıyla fark yaratan bir eğitim alacaksınız.
 • “Kendinize Koçluk” sayesinde hayatınız ile başarı arasına koyduğunuz görünmez engelleri kolayca aşabileceksiniz.
 • Mevcut işinizi ve ekibinizi yeni nesil koçluk yöntemiyle yöneterek liderliğinizle fark yaratabileceksiniz.

9 AYA KADAR VADE FARKSIZ EĞİTİM KREDİSİ AYRICALIKLARIYLA PROGRAMA KAYIT İÇİN HEMEN ARAYIN
0212 212 73 73


BU PROGRAMA KİMLER KATILMALI:

Yeni bir meslek edinmek istiyorsan neden katılmalısınız?

Korona ve birçok ekonomik krizler sonrasında hayatınızda bir değişiklik yapmak istiyorsanız:
Profesyonel bilgi ve tecrübelerinizi kullanabileceğiniz, kendinize ve ailenize çok daha fazla vakit ayırarak, zamana ve mekana bağlı kalmadan, özgürce çalışabileceğiniz ve çok iyi kazanabileceğiniz yeni bir mesleğe adım atmanız için çok önemli fırsata sahip olacaksınız. Hem de alanındaki önde gelen profesyonellerden aldığınız eğitimle bir ay içinde uygulamaya ve kazanmaya başlayabileceksiniz.

Yöneticilik ve Liderlik Yapıyorsan Neden Katılmalısınız?

Kariyerinizde hızla yükselmek ancak insan ve iş yönetimini başarı ile yapmakla mümkündür. Tüm dünya liderleri belirtmektedir ki, işini ve insanları profesyonel koçluk yöntemleri ile yöneterek başarılı olarak kariyerlerinde çok daha hızla yol alabilmektedir. Dünya çapında geçerli olan ICF Unvanlı Profesyonel Koçluk Programına başlayabileceksiniz. Üstelik bu önemli eğitimi Türkiye’nin en büyük şirketleri ve önemli liderlerine danışmanlık yapmakta olan Sinan Ergin ve Donald Trump’la ile birlikte çalışmış, Avrupa Parlamentosu Üyelerinin ve Londra Belediye başkanının da aralarında bulunduğu dünya liderlerine mentorluk yapan Fatih Elibol ile birlikte yürüteceksiniz..

Yaşam koçluğu yapıyorsan neden katılmalısınız?

Belki koçluk konusunda eğitim aldınız belki de kendi hayat tecrübenizle, bilgi birikiminizle bu işi yapıyorsunuz. Eminiz ki başarılısınızdır da... ICF unvanlı profesyonel koçluk programıyla başlayacağınız bu program Türkiye’deki 200 sayılı profesyonel koçlardan biri olmanızı sağlayacak ve gelirinizi 3-4 kat arttırmanızı sağlayacak bir “executive” profesyonel koç olabileceksiniz.


Şimdi Kayıt Olarak Erken Dönem Kayıt Avantajlarından Faydalanın


Farklı ve Saygın Ekollerden Gelen 2 Eğitmen

Sinan Ergin


Türkiye’de yüz binlerce kişinin yanında yüzlerce kuruma verdiği özel danışmanlık ve eğitimlerle yepyeni bir yol haritası çizen, işletmelerin sektör lideri konumuna gelmesini sağlayan mentor Sinan Ergin, konferans ve organizasyonda yönetim, liderlik, motivasyon, satış ve pazarlama üzerine verdiği yüzlerce eğitimde sayısız insanın kariyerinde büyük sıçrama yarattı, sıra sizinkinde!

Fatih Elibol


New York Üniversitesi’nde çift ana dal ardından Harvard Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansı yaptı. Avrupa Birliği Parlamentosu ve İngiliz Parlementosu'nda koçluk yapmakta olan,ICF onaylı Profesyonel koç (MCC) olan Elibol'un kayıtlı koçluk saati 7000 saate yakın ve mentorluk kaydı ise 4000 saati aşkındır. Üniversite yıllarında New York'a Trump Organizasyon bünyesinde kariyerine başlamış, halen Live C&A bünyesinde Pazarlama ve de satış konusunda geliştirdiği hipnotik pazarlama ve satış yöntemleri yanı sıra koçluk eğitimleri ve kurumsal şirketlere ve dünya liderlerine yönetici koçluğu hizmeti vermektedir.


Şimdi Kayıt Olarak Erken Dönem Kayıt Avantajlarından Faydalanın


Program:


 • 22 Kasım Salı 19:30-23:30
 • 23 Kasım Çarşamba 19:30-23:30
 • 24 Kasım Perşembe 19:30-23:30
 • 25 Kasım Cuma 19:30-23:30
 • 28 Kasım Pazartesi 19:30-23:30
 • 29 Kasım Salı 19:30-23:30
 • 30 Kasım Çarşamba 19:30-23:30
 • 1 Aralık Perşembe 19:30-23:30
* 38 saatlik koçluk programlarında 6 saat ödev/bağımsız çalışma gerçekleştirilicektir.

Şimdi Kayıt Olarak Erken Dönem Avantajından Faydalan!