Sinan Ergin’le Fast Alive - Online

DAVETLİSİN!
Bir çok kez açlık-Fasting konusunu sordunuz. 11-12 Mayıs’ta zoom üzerinden gerçekleşecek bu 2 buluşmada gelin beraber deneyimleyelim!
Kendi yaşamınız devam ederken, sağlıklı bir zihin ve beden için bu çalışmayı beraberce yapalım.

İlginiz için teşekkürler.

Hastalıklar, problemler, mutsuzluklar ve kilolar zihnen yaşanan ağırlıkların sonucudur. Zihnen arınma gerçekleşmedikçe bedenen arınma ve hafifleme de mümkün olamamaktadır. Ruhen, zihnen ve bedenen bütünlük içinde, sağlıklı ve mutlu yaşam mümkün, Nasıl mı?
Bu keşfi bu güne kadar yüzlerce insan yaşamış ve hayatlarında başarıyla uygulamıştır. Herkesin hakkı olan bu keşfe hazır olanları bekliyoruz.
Bir kere düşünün!
Geçmiş ve gelecek korkularından ve fazla kilolardan kurtulmuş,
Zihnen ve bedenen uyum içerinde bir hayatımız olsa nasıl olurdu?
Yeni yaşamın hakettiğin gibi olsun!
Fast Alive buluşmasının asli amacı budur.

Sağlıklı kilo vermek ve birçok hastalığın; -özellikle de kronik hastalıkların- iyileşmesine kadar her şey sağlıklı bir zihin yapısı ile olur. Stres, endişe ve korku ile yemek arasında; bedenin yağ tutması ve sağlığının bozulması arasında önemli bir bağ vardır. Diyet ve Detoks programları ilk planda faydalı olsa da verilen kilolar yeniden ve fazlasıyla geri gelir. Sağlık açısından ise kısa bir rahatlama haricinde Zihinde bir değişim ve dönüşüm olmadan, yaşamda bir değişim gerçekleşmeden; kısaca zihin, beden ve yaşam bir bütünlük içinde olmadan sonuçlar hiç bir zaman sürdürülebilir olmayacaktır. Değişim içsel oluş durumu ve sağlıklı bir zihin ile oluşur. Bu da en önce düşüncelerden ve dış dünyadan özgürleşmek ile mümkündür. “FASTING&ALIVE” ~ “ORUÇ ile YAŞAM” tam bir dönüşüm için önemli bir başlangıçtır.

Program
11 Mayıs Perşembe | 20:30-22.00

12 Mayıs Cuma | 20.30-21.30 

Eğitimlere Gözatın