Ara Satın Al Bilgi Al

KESİNLİKLE BİR EĞİTİM DEĞİLDİR!
DÜŞLERİ OLAN SEÇİLMİŞ LİDERLERLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK ÖZEL BİR ÇALIŞMADIR...
Bir şirketin başarılı olması için ne gerekir?
Bir şirketin başarıyı sürdürebilmesi için ne gerekir?

Strateji, vizyon, planlama, iyi bir ekip, ürünler, tabi ki yöneticiler..
Peki yeterli mi?

Bunların hepsini yapabilmek için liderlik gerekir..
Peki Lider nasıl Olmalı? Şirket nasıl olmalı?

Tabi ki Canlı Olmalı!
Ancak canlı bir lider canlı bir şirket yaratabilir! Canlı Olmak ne denmek?
Canlı Liderlik ne demek?

İşte bu çalışma bunun için hazırlanmıştır... Canlı Liderlikle Yaşayan Şirketler...

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Bu güne kadar bütün yöneticilik ve liderlik eğitimleri hep uygulama yönünde teknikleri verdi. Ancak kimin, hangi oluşumda ve hangi ruh halindeki yönetici ve liderin uygulayacağı üzerinde durulmadı. Bu da bilgi sahibi ama uygulamada yeterlilik gösteremeyen oluşumlara neden oldu.

‘Bir lider bilir ki içsel oluşumu ile firması arasında görünmez bir bağ vardır’

Bu çalışma sonrasında liderin içsel oluşumunun; firması, çalışma arkadaşları ve işleri ile görünmez bağlantısı görünür olacaktır.Bu eğitimde içsel ve dışsal çalışmanın bir ve bütün olduğu;

Ancak bu birlik sağlandığında sürdürülebilir başarı geldiği görülecektir.


ÇALIŞMA METODU


İnteraktif çalışmalar, içsel enerji kaynaklarının açılması filmler üzerinden yorumsal çalışmalar, grup çalışması, örnek okumalar, workshoplar ve bilinçaltı çalışması ile zihnin kodlanma teknikleri ile öğrenmenin arttırılmasına yönelik bir çalışma olacaktır.


KİMLER KATILMALI:


Seçilmiş! Lider ve Lider adayları


Üst Düzey Liderler : Şirket Kurucuları – Ortakları – CEO – Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyeleri

Şirketlerini ölümsüz yapmak isteyen, şirket değerlerini en yukarıdan en aşağıya kadar her bir birim ve her bir bireye kadar bir bütünlük içerisinde tesis etmek isteyen ve standart dışında, yepyeni farklı bir liderlik anlayışını şirketinde oluşturmak isteyenler.


Üst Düzey Yöneticiler

Şirket içerisindeki girişimci liderliği fark eden; bu günden geleceğe çıkabilecek tüm krizleri şirketinin etkilemesini engelleyen ve her yeni oluşumu yaratabilen; her daim kazanmayı ve kazanan şirket oluşturmayı isteyen yeni nesil liderler. Şirket = Ben, Ben=Şirket felsefesini oluşturmak isteyenler.


Geleceğin Lider Adayları: (2. ve/veya 3. Nesiller – Şirketin bugünden yarına en yüksel potansiyel lider adayları )

Ağır bedeller ödeyerek tecrübe kazanmaktansa bu çalışma sayesinde bir şirketin devamlılığı ve başarısında görünen ve görünmeyen değerlerin ne kadar önemli olduğunu fark ederek, şirketleri batırarak ve ya zarara uğratarak tecrübe kazanmaktansa her türlü problem ve krizde canlı liderliğin sırlarını şimdiden öğrenerek, uygulama yönünde hayata geçirerek, bugünden etkin ve yetkin liderliğe başlamanız için hazırlanmıştır. Bu çalışma aynı zamanda yüksek sorumluluk bilincini hayata geçirerek kariyerinizde daha hızlı ilerlemenizi sağlayacaktır.


Şirketlere Danışmanlık ve Koçluk Yapan Profesyoneller:

İyi bir danışmanlık yapabilmek için görünenden öte görünmeyeni anlamak gerekir. Çünkü şirketleri başarılı ve ya başarısız yapan görünenler değildir. Sektördeki tecrübeniz veya görünürdeki görünenleri anlatmanızdan; standart ve klişe çözüm vermenizden daha çok, etkili yaratıcı, hızlı bir değişim var edebilmeniz için sizlerle liderleri ve şirketi canlandırmanın önemli sırlarını paylaşacağız.


SİZE VE KURUMUNUZA FAYDASIBu çalışma liderlerin içsel ve dışsal oluşumunu bütünleştirerek sürdürülebilir başarıyı kazandıracak; sınırsız ve limitsiz gerçek düşlerini yaşamında ve şirketinde “Take Off” olması için birleştirecek, “Integrity”-bütünlük oluşturarak ve sorumluluk bilincini ortaya çıkararak endişe ve korkulardan arındıracak, yaratıcı, sezgisel gücü yüksek bir liderlik vizyonu katacaktır. Üst düzey karar vericilerin birlikte katılımı tavsiye edilir. Böylece katılımcılar firmaları için çözümleri ve liderlik metotlarını beraber çalışacaklarından uygulamada çok daha hızlı ve verimli yol alabilirler.

Program:


 • 8 Aralık Cuma
  14.00 – 18.00 Eğitim

 • 9 Aralık Cumartesi
  09.30 – 17.30 Eğitim
  20.30 Akşam Yemeği

 • 10 Aralık Pazar
  08.30 – 09.30 Liderin Güne Başlangıcı
  10.30 - 13.30 Eğitim

 • 20 Aralık Çarşamba
  20.30 – 22.30 Workshop