+90 212 286 00 46    
Sinan Ergin

Binlerce sorun yok, binlerce çözüm de yok. Tek olması gereken canlı yaşamak!.. Canlılığınızı engelleyen bir çok dış faktörler var, doğru... Ama en önemlisi düşüncelerimiz. Farkında olmadan bizi yöneten ve sürükleyen düşüncelerimiz. Düşünceler ve dış dünya bizi yönettiği sürece hiç bir zaman özgür olamayız. Özgür olmayan Canlı değildir. Live alive düşüncelerle aranızda boşluk bırakma sanatıdır.

Bu eğitim kendimizde, hayatımızda ve işimizde bu canlanmayı ve canlılığı sağlamak için hazırlanmıştır.

16 EKİM  2017 tarihindeki programa katılmak için : 0 850 202 5 202

 

NEDEN KATILMALISINIZ?

Stres, korku, endişe gibi negatif duyguların tamamı beynin vücudumuza yaymış olduğu kimyasalların etkileridir. Bu kimyasalların yayılmasından sonra yapabileceğiniz hiç bir şey yoktur. Bu yüzden kimyasal salgı yayılmadan önce, düşüncelerin bize hakim olduğunu ve yanlış yönlendirdiğini fark etmeliyiz.

Düşünce hiçbir zaman için kader değildir. Düşünce ile aramızda bir boşluk bırakabilmek onu çok daha iyi anlamamızı ve bütünsel olarak görmemizi sağlar. Bu yaklaşım kimyasal salgının oluşmasını engeller. Böylece keşkeler, pişmanlıklar, üzüntüler ve korkular oluşamaz. Bu kararlı ve bilinçli canlı yaşamın başlangıcıdır. Son yedi yıl içerisinde yüzlerce kişi Live alive eğitimine katılmış ve bu farkındalık bilincini yaşamıştır.

Live Alive Express, kısa zaman dilimi içerisinde bunun mümkün olabileceğini göstermesi açısından önemli bir çalışmadır.

 

PROGRAM

16 Ekim, 2017 

14.00 - 18.00 / Hyatt Regency, Taksim

E - MAIL LIST

save


Our representative will get back to you soon .


COPYRIGHT © 2014 SİNAN ERGİN. ALL RIGHTS RESERVED.
PRIVACY POLICY